Naše rolety a žaluzie – spolehlivá ochrana před slunečními paprsky!Do naší nabídky patří také komponenty, které úzce souvisejí s naší hlavní pracovní činností jako například zastínění, sítě proti hmyzu, garážová vrata a rolety.


ZastíněníŽaluzie

  Žaluzie dnes představují nejen skvělé zastínění interiéru a ochranu před sluncem, ale jsou i elegantním moderním doplňkem.V naší nabídce najdete několik typů a druhů žaluzií a to i pro okna atypická a to vše za příznivou cenu.

Žaluzie vertikální:
 • Velice moderní
 • Jednoduchost ovládání
 • Variabilita
 • Nehořlavý materiál
 • Dokonalé zastínění
 • Velký výběr látek
Žaluzie horizontální:
 • Levnější varianta
 • Nejrozšířenější zastínění
 • Jednoduchá montáž
 • Přesně na míru
 • Široká nabídka lamel a barev
V případě zájmu ze strany klienta jsme schopni zajistit i žaluzie venkovní. Jsou velmi oblíbeným řešením pro rodinné domky, dokáží ovlivnit i tepelné klima v interiéru. Jsme firma, která přistupuje ke každé zakázce individuálně a snažíme se vyhovět všem Vašim přáním.

Roletky interiérové


Roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále dekorativních látek a typů. Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop, lze je nastavit do jakékoliv polohy.
Jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.
 • Velice moderní
 • Velký výběr látek
 • Vhodný doplněk interiéru

Japonské stěny


Také obdivujete japonské interiéry s lehkými posuvnými stěnami, které dokáží velmi rychle měnit a dělit prostor? Vycházejí z tisícileté tradice jednoduchých staveb, kde se jeden velký prostor podle potřeby obyvatel rychle přizpůsoboval. Japonské stěny jsou mimořádně dekorativní a pomáhají vytvářet příjemné a intimní bydlení.
Základem jsou jednotlivé díly s látkovým potahem, které mohou vytvořit celou stěnu nebo se zasunou a rázem tak zvětší prostor. Japonské stěny z vás mohou udělat architekty vlastního bydlení. Snadná montáž a velký výběr látek
Japonské stěny se instalují před okna nebo i jinde v prostoru interiéru. Ke stropu se montují vodicí kolejničky, po nichž se jednotlivé díly posunují. Snadno se tak vytvoří celá stěna nebo se díly zasunou k jedné nebo do dvou stran jako opona na divadle. Výplň stěnových dílů je z látek, které svou barevností oživují interiér. Pokud jsou japonské stěny před oknem, využívají i zajímavých efektů při průchodu světla. Japonské stěny jsou alternativou k žaluziím a roletám.

K dispozici je celá škála látek pro japonské stěny. Vzory i barvy vycházejí z japonských tradic a do bytu si tak můžete přinést kolorit ze země vycházejícího slunce. Ve vzorkovníku látek je na 70 barev a látkových vzorů. Je to zajímavá alternativa k okenním žaluziím nebo roletám. Japonské stěny se ovládají šňůrkou nebo táhlem, případně lze namontovat i elektrické ovládání.

Sítě proti hmyzu


Pořizujete si plastová okna a dveře, ale myslíte i na to, jak se chránit před obtížným hmyzem? K tomu slouží sítě proti hmyzu. Pokud na ně při instalaci zapomenete, nevadí. Díky moderní konstrukci plastových oken si lze tyto doplňky pořídit i dodatečně. Vzpomínáte, jak obtížené bylo sehnat sítě proti hmyzu do vašich starých oken? I když se vám to podařilo, montáž byla komplikovaná, protože se s nimi předem nepočítalo. Dnešní plastová okna a dveře jsou na sítě připraveny a v nabídce je několik variant. U pevných sítí je základem lehký hliníkový rám se síťovinou ze sklolaminátových vláken potažených plastem. Nepodléhají korozi a snášejí teplotní změny.

Sítě proti hmyzu s lemem: Tyto sítě proti hmyzu na plastová okna i euro-okna jsou vhodné všude tam, kde je obtížné nebo je nelze montovat zvenku. Rám má límec, který přilne k okennímu rámu. Je spojen vnitřními plastovými rohy, takže splývá s celkovým designem oken. Síťovina je černá nebo šedá a na okně téměř neviditelná.  Nabízíme také antialergické sítě Poll-Tex. Upevňuje se z interiéru pomocí plastových nebo plechových otočných háčků.

Sítě proti hmyzu bez lemu: Tyto sítě proti hmyzu lze snadno montovat zvenku i zevnitř. Rám je vyroben z hliníku a na povrchu chráněn vypalovacím lakem. Při instalaci se na rámu zachytí pomocí platových obrtlíků nebo plechových „Z“ plíšků. Síťovina je černá nebo šedá, rám je bílý, hnědý nebo v základní imitaci dřeva.
Výhodou rolovacích sítí proti hmyzu na plastových oknech je použití jen v případě, když je potřebujeme. Snižujeme tím jejich opotřebení. Síťovina se navíjí pomocí pružiny na hřídel uloženou v hliníkovém boxu. Na okrajích je přidržována těsnicími kartáči a při vytažení se koncová lišta síťoviny připevní do spodního profilu. Síťovina je černá nebo šedá, další díly jsou v bílé nebo hnědé barvě, nebo v imitaci dřeva. Sítě proti hmyzu na dveře:
 • Extrudované dveřní sítě
 • Posuvné dveřní sítě, posuvné v celkovém rámu
 • Rolovací dveřní sítě
 • Plisé sítě

Extrudované dveřní sítě
Základem je pevná konstrukce z hliníkového profilu širokého 50 mm, který těsně přilne k rámu dveří. Hmyz pak nemá šanci vniknout do místnosti. Rám se zavěsí na samouzavírací panty a zákazník si může sílu dovírání nastavit sám. Instalace sítě proti hmyzu na dveře je snadná a rychlá, stejně jako demontáž. Provedení je v bílé nebo hnědé barvě, nebo v imitaci dřeva.


Posuvné dveřní sítě
Jsou vhodné všude tam, kde je nedostatečný prostor pro otočné dveře nebo u celoskleněných stěn. Hliníkový rám posuvných dveřních sítí se zavěšuje na pojezdové kolejnice, v nichž se posunuje pomocí válečků s kuličkovými ložisky. Díky lehké konstrukci se dveřní sítě proti hmyzu posunují velmi lehce a nehlučně. Rám posuvných dveřních sítí je bílý nebo hnědý, možný nástřik jakéhokoliv dekoru dle přání zákazníka.
Rolovací dveřní sítě
Jsou alternativou pro otočné či posunovací dveřní sítě proti hmyzu. Síťovina ze sklolaminátových vláken potažených plastem se navíjí na hřídel v bočním vertikálním boxu u plastových dveří. Po stranách síťovinu přidržují vodicí lišty. Snadné uchycení síťoviny zajišťuje magnetická lišta. Rolovací dveřní sítě jsou dodávány v bílé a hnědé barvě, nebo v imitaci dřeva.
Antialergické sítě Poll-Tex Speciálním sítě proti hmyzu na dveře jsou antialergické sítě Poll-Tex, které chrání nejen proti hmyzu, ale také proti pronikání pylu, prachu i sazí. Ocení to zejména alergici. Pokoj je tak možné celý den v létě větrat bez nebezpečí vniknutí alergické nákazy. Speciální síťovina zadrží až 90 % pylových zrn, přitom bez problémů propouští světlo i vzduch.

Hliníkové ploty a plastové ploty


Hliníkové a plastové ploty – bez starosti s údržbou Chcete si pořídit nový plot, ale kvůli velké nabídce materiálů si nemůžete vybrat? U dřevěného plotu vás odrazuje malá životnost, kovové ploty musíte zase pravidelně natírat. Existuje vůbec plot, který se obejde bez údržby? Ano – hliníkové  ploty. Díky moderním technologiím perfektně imitují tradiční dřevěné či železné ploty, přitom mají nepoměrně delší životnost. A nepotřebují údržbu. Nemusíte je vyměňovat, natírat barvou či zbavovat rzi. 
Hliníkové  ploty jsou výrazem moderního způsobu bydlení, který ctí estetické tradice.
Nové materiály imitují klasiku, ale vlastnostmi ji předčí Z české tradice známe oblíbené plaňkové ploty s různými variantami sloupků, nebo luxusnější železné ploty s různými ozdobami. Hliníkové  ploty dokáží věrně nahradit původní materiály, ale předčí je svými vlastnostmi. Lze je instalovat s tradičními sloupky z kamene, zdiva či betonu nebo je kompletovat zcela z nových materiálů. Ty jsou v různých povětrnostních podmínkách stálé. Hliníkové  ploty se neroztahují ani nesmršťují při kolísání teplot a jsou stálobarevné.

Za plastové a hliníkové ploty zaplatíte jen jednou Myslíte si, že nové materiály budou dražší než klasické? Není to pravda. Spočítejte si, kolik zaplatíte za ochranné prostředky. Vždyť dřevo musíte brousit a pravidelně natírat. A víte, jak ceny barev a laků jdou stále nahoru. Do hliníkových plotů přitom investujete jen jednou. Žádné další peníze už do nich vrážet nemusíte. To je obrovská výhoda. K dispozici jsou bílé a hnědé ploty včetně několika dřevěných dekorů.

Plaňkové ploty
Plaňkové ploty – vodorovné nebo vertikální plaňky, barva bílá, hnědá a 4 dřevěné dekory. Tento typ plotu patří mezi žádané výrobky, které jsou stále nadčasové. Dalo by se říci, že se jedná o stálici mezi ploty. Zakončení plotovky je možné jako rovné nebo obloukem. Spoje u plaňkové plotu jsou v hliníkovém nebo nerezovém provedení. Orientace planěk může být horizontální nebo vertikální. Plaňky mohou být buď mezi zděné sloupky nebo mezi hliníkové sloupky. Sloupky jsou buď zabetonované nebo se přišroubují k základu. Plaňkové ploty dodáváme ve dvou barvách a to v bílé, hnědé a čtyřech dřevo-dekorech.

Tyčkové
Tyčkové ploty lze provést různými koncovkami nebo jejich kombinacemi. Spoje u těchto typů jsou řešeny hliníkovým nebo nerezovým materiálem, nicméně vše je skryto. Branku a plot lze samozřejmě sladit a dodat v mnoha provedeních. V případě zájmu o jiný design než je ve standardním provedení, nás určitě kontaktujte. Ploty dodáváme v různých provedeních mezi zděné sloupky nebo hliníkové, které jsou zabetonované nebo přišroubované k základu. Tyčkový plot je standardně dodáván v černé a tmavě stříbrné barvě s krupičkovou strukturou. Dle Vašeho přání můžeme provést nástřik podle vzorkovníku RAL.

Kombinované
Kombinovaný plot vychází z kombinace plaňkového a tyčkového plotu. Základem jsou tedy plotové pole z plaňkového plotu doplněné tyčkovými prvky. Lze kombinovat barvy planěk a tyčí s různými zakončeními. Ostatně jako u všech typů plotů, které nabízíme se jedná o bezúdržbový plotový systém. Barevné kombinace vycházejí z již jmenovaných plotů, to znamená:
 • Plaňky: bílá, hnědá a dřevodekory
 • Tyčky: černá a tmavě šedá. I tento plot je možné realizovat jak mezi usazené sloupky tak i mezi naše hliníkové sloupky.

Garážová vrata
V nabídce naší firmy najdete také garážová vrata, která jsou vyrobena nejmodernější technologií a na výběr má klient několik  variant provedení a materiálu. Námi dodávána garážová vrata se vyznačují nízkou hlučností, kvalitním zpracováním, automatickým nebo ručním ovládáním a dokonalým využitím místa. Garážová vrata musíme vybírat hlavně podle izolačních vlastností, nároků na místo a podle odolnosti proti povětrnostním podmínkám.
 • Sekční, podjezdová garážová vrata - vrata mají ohebné spoje jednotlivých sekcí (4 a více panelů), což umožňuje praktické otevírání garáže vysunutím vrat pod její strop.
 • Rolovací garážová vrata - navíjení do hliníkového kastlíku ,nezaberou místo pod stropem, s možností montáže zvenčí na fasádu.
 • Výklopná garážová vrata
Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit? Jste z Prahy a blízkého okolí? Neváhejte nás kontaktovat!